دسته بندی: مسابقه

فراخوان طراحی پوستر هشتمین جشنواره غذای خیریه رعد

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد با همکاری شبکه طراحان گرافیک ایران، فراخوان طراحی پوستر جشنواره غدا را برگزار می کند. خیریه رعد به منظور تأمین هزینه های آموزشی و توانبخشی توانیابان خود اقدام به برپایی جشنواره غذا در روزهای پایانی اردیبهشت نموده است. لذا از عموم هنرمندان فعال در حوزه گرافیک و طراحی دعوت می شود طرح های خود را با هدف بیان مفاهیمی چون جشنواره، غذا، نیکوکاری با شرایط زیر به نشانی مجتمع ارائه نمایند.


- قطع پوستر: A3
- عنوان پوستر: جشنواره غذا خیریه رعد 
- زمان: 28 تا 30 اردیبهشت از ساعت 17 لغایت 23
- مکان: شهرک غرب، فاز 2 خیابان هرمزان پیروزان جنوبی پلاک 74
- وب سایت: www.raad-charity.org
- شماره تماس: 88082266
- متنی که باید روی پوستر درج شود: تمام درآمدهای حاصل از برگزاری بازارچه به منظور آموزش و توان بخشی توان یابان رعد هزینه خواهد شد.

مهلت ارسال آثار:
- شرکت کنندگان می توانند آثار خود را حداکثر تا تاریخ پنج شنبه 5 اردیبهشت 1390 به نشانی الکترونیکی info (at) raad-charity.org ارسال نمایند.
فایل های ارسالی باید در فرمت jpj با حجم حداکثر 500 kb باشد.

داوری و اعلام نتایج:
طرح های رسیده یک هفته پس از سپری شدن مهلت مقرر توسط کارشناسان شبکه گرافیک ایران از جمله: آرش سلطانعلی / مازیار زند / کیوان آقا حسنی مه آبادی / محمد اردلانی / پویا گلستانه و مدیران اجرایی جشنواره و روابط عمومی مجتمع بررسی و داوری خواهند شد. برنده، حداکثر تا یک روز پس از اعلام نتایج موظف است فایل اصلی را به مجتمع نیکو کاری رعد تحویل دهد.

جوایز:
چنانچه پوستر ارسال شده موافقت چاپ مسوولان رعد را به دست آورد طراح آن ضمن معرفی در مراسم اختتامیه بازار، جایزه ویژه این مراسم را دریافت خواهد کرد. به نفر اول، بلیط رفت و برگشت کیش + عضویت طلایی شبکه طراحان گرافیک ایران و به دو اثر برگزیده، جوایزی به رسم یاد بود اهدا خواهد شد.

منبع : ریتون

1390/1/24 - 7:42:44 AM     


ارسال نظر (0)
جستجو در وب سایت:

نشر ماهی

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد

درباره ریتون          گردانندگان ریتون          NewDesign.ir

برای تماس با ما می توانید به آدرس Ritoon.com(at)Gmail.com ایمیل بفرستید.