طراحی خودرو    گردانندگان ریتون    نمایشگاه    معماری    مسابقات طراحی    طراحی جواهرات  

 
   هفتمین دوره مسابقه ملی یک روز طراحی   
روح الله 

یک روز طراحی برنامه ای است که از سوی انجمن علمی طراحی صنعتی دانشگاه تهران با هدف ارتباط موثر دانشگاه و صنعت، ارتقای روحیه تیمی و بالابردن توان ارائه ایده جهت خلق محصولات جدید برگزار می گردد.

بیش از 300 دانشجوی طراحی صنعتی از دانشگاه های سراسر کشور در پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران در این برنامه شرکت کرده و در محیطی آکادمیک و زیر نظر اساتید مجرب و مطرح طراحی صنعتی به ارائه ایده و طراحی محصول می پردازند و بدین صورت شرایط مناسبی جهت ارائه ایده های خلاقه این طراحان جوان فراهم می شود. مسابقه ملی یک روز طراحی که از بزرگ ترین همایش های دانشگاهی رشته طراحی صنعتی است، در شش نوبت گذشته با استقبال فراگیری مواجه شده و از بازتاب رسانه ای بسیار خوبی برخوردار بوده است.

این مراسم با مطرح کردن صورت مسئله ای در روز مسابقه آغاز می گردد و دانشجویان با بررسی موضوع و داده هایی که پیش از روز مسابقه به شرکت کنندگان ارائه می شود، به حل مسئله ای می پردازند که تا پیش از آن با روش های کنونی جوابی برای آن ارائه نشده است. راه حلی نوآورانه و خلاق که با تغییر نگرش در کنار جنبه های تولیدی و ساخت محصول روشی مناسب برای فروش بیشتر و توسعه بازار و صادرات محصولات خواهد بود.

زمان: سه شنبه 5 دی ماه 1391
محل برگزاری: دانشگاه تهران - پردیس هنرهای زیبا - نگارخانه تهران

جوایز مسابقه:

  • اهداء تندیس یک روز طراحی به منتخبین
  • 20 میلیون ریال برای تیم برگزیده ی اول
  • 10 میلیون ریال برای تیم برگزیده ی دوم 
  • 10 میلیون ریال برای تیم برگزیده ی سوم
  • 5 میلیون ریال جایزه ویژه هیئت داوران 
  • اهداء گواهی نامه به سه تیم برگزیده 
  • اهداء گواهی شرکت در مسابقه به تیم های راه یافته به بخش داوری

در خاتمه، کتابی از 10 طرح برتر مسابقه به همراه پیوست اطلاعات ارائه شده به شرکت کنندگان به چاپ خواهد رسید.

لازم به ذکر است که در این دوره از مسابقه یک روز طراحی، منابعی به منظور آشنایی بیشتر شرکت کنندگان با موضوع مسابقه ارائه می گردد که مطالعه این منابع برای شرکت کنندگان ضروری می باشد.

برای مطالعه این منابع و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هفتمین مسابقه ملی یک روز طراحی، به وب سایت انجمن علمی طراحی صنعتی دانشگاه تهران مراجعه نمایید.

***توجه: این خبر به درخواست دانشجویان دانشگاه تهران، جهت اطلاع رسانی به علاقه مندان در ریتون درج شده و ریتون مسئولیتی در قبال صحت جزئیات خبر و نحوه برگزاری مسابقه ندارد.

منبع : ریتون

1391/10/3 - 7:28:57 AM     


ارسال نظر (0)     

ثبت نام  / فراموشی رمز عبور

نشر ماهی

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد

اساتید
اعضا
لیست اعضا

درباره ریتون          گردانندگان ریتون          NewDesign.ir

برای تماس با ما می توانید به آدرس Ritoon.com(at)Gmail.com ایمیل بفرستید.