طراحی خودرو    گردانندگان ریتون    نمایشگاه    معماری    مسابقات طراحی    طراحی جواهرات  

 
   MeggNote محصول ریتون، برنده جایزه A' Design Award   
روح الله 

آخرین محصول ریتون که اولین بار در Designboom Mart در Toronto Interior Design Show 2015 ارائه شده بود موفق به دریافت جایزه A' Design Award در بخش Art Materials, Stationery Supplies and Gift Items Design شد. MeggNote یک ست کاغذ یادداشت و مگنت است برای آنهایی که از کاغذهای یادداشت چسب دار معمولی خسته شده اند.

بسته ارائه شده شامل برگه های کاغذ یادداشت به شکل سفیده تخم مرغ و یک مگنت زرد رنگ به شکل زرده تخم مرغ واقعی است. این مگنت که جنس آن از چوب چند لایی است، در مراحل ساخت بوسیله سی ان سی شکل داده شده و سپس با 7 لایه رنگ که بصورت دستی روی آن پاشیده شده است پرداخت شده تا کاملا شبیه یک زرده تخم مرغ واقعی و هیجان نگیز شود. هر بسته شامل 60 برگه کاغذ یادداشت است و در صورتیکه کاربر نیاز به برگه های جدید داشته باشد میتواند یک بسته 60 تایی دیگر تهیه کند.

این محصول طراحی شده تا یادداشت هایی نظیر لیست خرید روزانه یا نوشته های یادآوری که معمولا روی در یخچال و در محیط آشپزخانه گذاشته می شوند، جذاب تر جلوه کرده و تناسب بیشتری با طراحی داخلی فضای آشپز خانه داشته باشند. با نگاهی متفاوت و کمی خلاق تر، وقتی شما یادداشتی را روی در یخچال پُست میکنید در واقع مشغول درست کردن یک نیمروی خوشمزه روی یخچال هستید!

در صورتیکه شما هم علاقه مند به داشتن یکی از این MeggNote ها هستید، اینجا کلیک کنید.

منبع : ریتون

1395/2/6 - 3:00:10 AM     


ارسال نظر (0)     

ثبت نام  / فراموشی رمز عبور

نشر ماهی

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد

اساتید
اعضا
لیست اعضا

درباره ریتون          گردانندگان ریتون          NewDesign.ir

برای تماس با ما می توانید به آدرس Ritoon.com(at)Gmail.com ایمیل بفرستید.