طراحی خودرو    گردانندگان ریتون    نمایشگاه    معماری    مسابقات طراحی    طراحی جواهرات  

 
   زهره پهلوان برنده جایزه نقره A Design Award   
روح الله 

آویز «دلبند» اثر زهره پهلوان نماد قلب حمایتگر مادریست که درون خود باردار قلبی کوچک است. این آویز که به عنوان هدیه ای به دو دلبند، یعنی مادر و فرزند طراحی شده است، از یک قلب کوچک به نشانه قلب فرزند و یک قلب بزرگ به نشانه قلب مادر تشکیل شده است. این دو قلب با یک زنجیر که به صورت مارپیچ از میان هر دوی آنها عبور کرده است، به یکدیگر بسته شده اند. دلبند قابلیت استفاده به صورت دو آویز جداگانه را نیز دارد و علاوه بر آن، آویز قلب فرزند تا زمان بزرگ شدن او می تواند نزد مادر محفوظ بماند.
زهره پهلوان در مورد چگونگی خلق این اثر می گوید: «این ایده زمانی شکل گرفت که یکی از دوستانم که منتظر به دنیا امدن اولین دخترش بود، برای قدردانی از همسرش و ابراز عشق و شادمانی از ورود عضوی جدید به زندگیشان، از من خواست تا برایش چیزی منحصر بفرد و ارزشمند طراحی کنم. من هم به دنبال ایده ای بودم که هم برای مادر و هم برای فرزندش قابل استفاده بوده و یادبودی برای این اتفاق بزرگ باشد». دلبند موفق به کسب جایزه A Design Award 2014-2015 در بخش Jewelry, Eyewear and Watch Design شده است.

منبع : ریتون

1394/1/14 - 8:21:50 AM     


ارسال نظر (3)     

 محمد حسين شوکت پور   4/14/2015 - ساعت: 20:46
تبریک
تبریک

 زهرا کشاورز   4/16/2015 - ساعت: 6:44
سلام
بهتون تبریک میگم خانم پهلوان
ایده جذاب و نگاه متفاوتتان به جواهر برایم جالب بود. به نظرم خیلی وقت ها ایده های خوب با ارائه ضعیف از بین میرن، ولی پروژه شما با ساخت خوبی که داره جذابیتش رو دو چندان کرده.
موفق باشید

 محمدمهدی الهیاری   4/18/2016 - ساعت: 13:47
تبریک ....طرح بسیار عالی

ثبت نام  / فراموشی رمز عبور

نشر ماهی

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد

اساتید
اعضا
لیست اعضا

درباره ریتون          گردانندگان ریتون          NewDesign.ir

برای تماس با ما می توانید به آدرس Ritoon.com(at)Gmail.com ایمیل بفرستید.